DEFAULT

NГЈo Te Odeio - Maria Teresa de Noronha - O Melhor De ... Vol.2 (CD)

26.08.20199

Comments (9)

  1. Zemra Shqiptare ekziston sepse shqiptarët kanë Zemër. Pëllumb Gorica: ‘’Arratisje’’ larg Tiranës Të udhëtosh në të jashtëzakonshmen, që gjendet në Shqipërinë tjetër, të hijshmen, të paqtën, nuk e shpjegon me shumë fjalë, nga emocionet që përfton prej tablove të .
  2. Familja Istrefi ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi për shkak të ndarjes së Norës dhe Robertit pas 13 vitesh martesë bashkë. Pas ndarjes Era dhe Nora sollën bashkëpunimin e tyre të suksesshëm si motra dhe tani Era “martohet”.
  3. Jose Pinto Kur isha në vendlindjen time, Portugalinë, dhe më vonë në vende të tjera ku kam pasur kënaqësinë të punoj, si Meksikë, Brazil, Egjipt, Emiratet e Bashkuara Arabe dhe në shumë të tjera, kurrë nuk kam reshtur së dëgjuari dhe së frymëzuari nga Nënë Tereza, ikona shqiptare e bamirësisë dhe mirësisë me famë ndërkombëtare.
  4. Maria de Lourdes Resende/Maria de Lourdes Resende - O Melhor de Maria de Lourdes Resende/06 - Canção de bentchiseluperdicalidelistsamqui.co3 MB Manhattan Camerata - - Tango Fado Project/05 Amor é bentchiseluperdicalidelistsamqui.co3 MB Mundo Novo/Mundo Novo Piquenique Português/05 - .
  5. Apr 24,  · Mariam Nabatanzi është një grua vjeçare që jeton në Ugandë: ajo konsiderohet gruaja më pjellore në botë, duke lindur, gjatë jetës së saj 44 fëmijë.
  6. Nënë Tereza na la trashëgim një nga thesaret më të pasura në botë: pasuri të pallogaritshme frazash, citimesh, aforizmash e edhe poezish, tashmë të përkthyera në të gjitha gjuhët.
  7. Мене ме интересира, пред сѐ, создавањето во нашата средина на она што, во недостиг на подобар израз, ќе го наречеме интелектуален тип.
  8. Therese Hansson nga Malmo e Suedisë, zbuloi se ajo vuan nga kjo sëmundje që prej moshash vjeçare. “Isha e re në atë kohë dhe më së shumti u shqetësova se ishte kancer, pasi që normalisht është gjëja e parë që mendoni kur shihni se po i humbni flokët.
  9. Explora las ediciones de Maria Teresa de Noronha en Discogs. Compra la música de Maria Teresa de Noronha en vinilo, CD u otros formatos en el mercado online de Discogs.

Comment here